Du er her

Stilt for Rye, og ikke fått oppmerksomhet?

Inger Heiberg Woxholtts bilde


Vi er på tampen av en lang sesong, vi trener kanskje allerede mer innedørs enn utendørs, konkurransene er i hvert fall langt færre enn for noen uker siden.
 
Våre medlemmer er aktive på så mange områder, og det er ikke alltid like lett å holde oversikten. Vi prøver, men vi trenger hjelp!
 
Har du stilt for klubben eller gjort noe spennende i løpet av året, som du ikke har fått oppmerksomhet for, eller deltatt i konkurranser som du vil anbefale til andre? Det er fortsatt ikke for sent, og et godt resultat er ikke en forutsetning.
Send meg noen ord og et bilde eller to, noen tilbakeblikk på sportsåret 2016 i Sportsklubben Rye er alltid morsomt. Særlig nå i denne mørkeste årstiden, hvor vi kan nyte minnene av de konkurransene som har vært, og sammen opparbeide oss lyst til å ta fatt på treningen mot en ny, spennende sesong.
 
Hilsen redaktøren
inger.woxholtt(alfakrøll)skrye.no.
 
 

 

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen