Du er her

Tilbud våren 2019: Spinning for alle med Barn- og Ungdomsgruppa

Påmelding

Vi tilbyr f.o.m. 15. januar noen ledige plasser for siste halvdel av vinterens spinning som Barn- og Ungdomsgruppa arrangerer på Myrens sportssenter tirsdager og torsdager (for allerede påmeldte starter spinningen opp igjen 3. januar).

Våre svært erfarne og dyktige trenere Robin og Egil er instruktører. Treningene er intensive økter med fokus på å beholde styrke og kondisjon gjennom vinteren. Utøvere og foreldre fra alle grenene (landevei, terreng, enduro og utfor) samt alle klubbens øvrige medlemmer er velkomne. Syklene har wattmålere.

Tirsdag: kl 18.45 - kl 20.15

Torsdag: kl 17.15 - kl 18.45

Pris én dag per uke kr 550,- eller to dager per uke kr 1100,-.

Treningen varer frem t.o.m. torsdag 4. april. Det er ikke trening i juleferien og vinterferien. Det er ikke nødvendig å være medlem på treningssenteret for å delta på klubbens økter.

Meld på og betal påmeldingen i denne nyhetssaken

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen