Du er her

Tilbud våren 2019: Spinning for alle med Barn- og Ungdomsgruppa

Vi tilbyr f.o.m. 8. mars noen ledige plasser for siste del av vinterens spinning som Barn- og Ungdomsgruppa arrangerer på Myrens sportssenter tirsdager og torsdager.

Våre svært erfarne og dyktige trenere Robin og Egil er instruktører. Treningene er intensive økter med fokus på å beholde styrke og kondisjon gjennom vinteren. Utøvere og foreldre fra alle grenene (landevei, terreng, enduro og utfor) samt alle klubbens øvrige medlemmer er velkomne. Syklene har wattmålere.

Tirsdag: kl 18.45 - kl 20.15

Torsdag: kl 17.15 - kl 18.45

Fredag 8. mars 2019 får alle jenter som er, eller vil bli medlem i klubben, lov til å melde seg på dette tilbudet gratis. Fra og med lørdag 9. mars åpner vi for gratis påmelding for alle medlemmer, men i aneldning kvinnedagen lar vi jentene komme først i køen om de ledige plassene.

Treningen varer frem t.o.m. torsdag 4. april. Det er ikke nødvendig å være medlem på treningssenteret for å delta på klubbens økter.

Meld deg på via linken øverst i denne nyhetssaken

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen