Du er her

Styret og ressursgruppene i SK Rye

Her er alle styremedlemmene og varaene i Sportsklubben Rye og en oversikt over ressursgruppene i klubben.

Leder

John M. Hammervoll
telefon: 90 1970 90
e-post: john.hammervoll@hammervollpind.noFJERN

 

Nestleder

Robin Mackenzie-Robinson
telefon:
e-post: r-macke@online.noFJERN

Sekretær og arrangementskoordinator

Adrian Henriksen
telefon:

e-post: Adrian.henriksen@icloud.comFJERN

 

 

Vara, sekretær

Anne Lise Lunder
e-post: annelilu@gmail.comFJERN

 

 

 

Redaktør og samfunnskontakt

Inger Heiberg Woxholtt
telefon:
e-post: inger.woxholtt@skrye.noFJERN

Vara redaktør

Inge Nilssen
telefon:
e-post:

 
 

Økonomiansvarlig

Torunn P. Brandt
telefon: 901 23 304
e-post: torunn_p_brandt@yahoo.comFJERN

Vara økonomiansvarlig

 
Leder sykkel


Arild Hermansen
telefon: 916 01 745
e-post:  arild@axio.noFJERN

Vara sykkel
Linda Evensen
telefon 92 29 57 35
e-post: linda@lindaevensen.comFJERN

Leder løpe- og skigruppa

Martin Henrik Andresen
telefon:

e-post: martin.andresen@skrye.noFJERN

Vara løpe- og skigruppa

Runar Sæther
telefon
e-post:

 

Leder barne- og ungdomsgruppa
Arnt Sandbu
telefon:

e-post: asandbu64@gmail.comFJERN

 

Vara barne- og ungdomsgruppa

Per Langseth
telefon: 90967154
e-post: per.langseth@skrye.noFJERN

Leder triatlongruppa

Simon Augustsson
E-post: turfservice@hotmail.comFJERN

 

Vara, triatlongruppa

Maria Isabel Frang
e-post: MIFrang@hotmail.noFJERN

 

E-postadressene er beskyttet mot skanning ved å legge til "fjern" etter adressen (f.eks. post@skrye.noFJERN). Når du kopierer adressen for å sende e-post må du derfor slette "FJERN" for at e-posten skal komme fram. Dette er et forsøk på å begrense organisert spamming.

Gruppe: 
Styret
Synlig: 
Offentlig - alle kan lese