Du er her

Styret og ressursgruppene i SK Rye

Her er alle styremedlemmene og varaene i Sportsklubben Rye og en oversikt over ressursgruppene i klubben (ressursgruppeoversikten er under oppdatering).

 

Leder

John M. Hammervoll
telefon: 90 1970 90
e-post: john.hammervoll@hammervollpind.noFJERN

Nestleder

Pål Kulø Lønseth
telefon: 965 01 616
e-post: pallonseth@gmail.comFJERN

Sekretær og arrangementskoordinator

Julie Marie Sørgård
telefon: 468 54 072

e-post: julie-m-s@live.noFJERN

 

 

Vara, sekretær

Anne Lise Lunder
e-post: annelilu@gmail.comFJERN

 

 

 

Redaktør og samfunnskontakt

Inger Heiberg Woxholtt
telefon: 934 97974
e-post: inger.woxholtt@skrye.noFJERN

Vara redaktør

Inge Nilssen
telefon: 905 59 098
e-post: inge.nilssen@gmail.comFJERN

 

Økonomiansvarlig

Torunn P. Brandt
telefon: 901 23 304
e-post: torunn_p_brandt@yahoo.comFJERN

Vara økonomiansvarlig

Kaisa Lantto
telefon: 469 15 551
e-post: kaisa.lantto@gmail.comFJERN

 
Leder sykkel


Arild Hermansen
telefon: 916 01 745
e-post:  arild@axio.noFJERN

Vara sykkel
Linda Evensen
telefon 92 29 57 35
e-post: linda@lindaevensen.comFJERN

Leder løpe- og skigruppa

Else Marie Grotterød
telefon:
934 39 194
e-post: elsemagr@gmail.comFJERN

Vara løpe- og skigruppa

Runar Sæther
telefon:
936 16 939
e-post: runar.sather@gmail.comFJERN

Leder barne- og ungdomsgruppa
Arnt Sandbu
telefon:
951 21 174
e-post: asandbu64@gmail.comFJERN

Vara barne- og ungdomsgruppa

Øystein Heggelund Dahl
telefon: 971 98 216
e-post: ohd@uniconsult.noFJERN

 

Leder triatlongruppa

Per Morten Hjemgård
telefon: 913 88 657
E-post: per-morten@puzzlelearning.noFJERN

 

Vara, triatlongruppa

Maria Isabel Frang
telefon: 936 91 537
e-post: MIFrang@hotmail.noFJERN

E-postadressene er beskyttet mot skanning ved å legge til "fjern" etter adressen (f.eks. post@skrye.noFJERN). Når du kopierer adressen for å sende e-post må du derfor slette "FJERN" for at e-posten skal komme fram. Dette er et forsøk på å begrense organisert spamming.

Gruppe: 
Styret
Synlig: 
Offentlig - alle kan lese