Du er her

Styret og ressursgruppene i SK Rye

Her er alle styremedlemmene og varaene i Sportsklubben Rye og en oversikt over ressursgruppene i klubben (ressursgruppeoversikten er under oppdatering).

 

Leder

Robin Mackenzie-Robinson
telefon: 411 06 565
e-post: robin@skrye.noFJERN

Nestleder

Pål Kulø Lønseth
telefon: 965 01 616
e-post: pallonseth@gmail.comFJERN

Sekretær og arrangementskoordinator

Julie Marie Sørgård
telefon: 468 54 072

e-post: julie-m-s@live.noFJERN

Vara, sekretær

Anne Lise Lunder Arvesen
mobil: 930 72960
e-post: annelilu@gmail.comFJERN

 

 

 

Redaktør og samfunnskontakt

Inger Heiberg Woxholtt
telefon: 934 97974
e-post: inger.woxholtt@skrye.noFJERN

Vara redaktør

Inge Nilssen
telefon: 905 59 098
e-post: inge.nilssen@gmail.comFJERN

 

Økonomiansvarlig

Adrian Henriksen
telefon:
e-post: adrian.henriksen@icloud.comFJERN

Vara økonomiansvarlig

Bjørn Peder Haugen
telefon: 950 70 364
e-post: bphaugen@gmail.comFJERN

 
Leder sykkel


Arild Hermansen
telefon: 916 01 745
e-post:  arild@axio.noFJERN

Vara sykkel

Elena Grand
telefon: 939 82797
e-post: lena.grand@hotmail.comFJERN

 

Leder løpe- og skigruppa

Andreas Tinglum
telefon:
930 01 773
e-post: andreas@tinglum.noFJERN

Vara løpe- og skigruppa

Hanne Vigander
telefon:

e-post: hvigander@gmail.comFJERN

Leder barne- og ungdomsgruppa

Ola Høiby
telefon:
909 13 293
e-post: ola@hoiby.netFJERN

Vara barne- og ungdomsgruppa

Øystein Heggelund Dahl
telefon: 971 98 216
e-post: ohd@uniconsult.noFJERN

 

Leder triatlongruppa

Per Morten Hjemgård
telefon: 913 88 657
E-post: per-morten@puzzlelearning.noFJERN

 

Vara, triatlongruppa

Maria Isabel Frang
telefon: 936 91 537
e-post: MIFrang@hotmail.noFJERN

E-postadressene er beskyttet mot skanning ved å legge til "fjern" etter adressen (f.eks. post@skrye.noFJERN). Når du kopierer adressen for å sende e-post må du derfor slette "FJERN" for at e-posten skal komme fram. Dette er et forsøk på å begrense organisert spamming.

Gruppe: 
Styret
Synlig: 
Offentlig - alle kan lese