Du er her

Stor takk til hjelperne under km tempo

Stor takk til hjelperne under km tempo, uten dere hadde det ikke blitt en fest av et sykelritt, utrolig morro å være med på samt møtte mange andre i klubben vår.Må gratulere Martin Røeggen med raskeste tid men vil også gratulere alle som stilte opp og gjorde sitt beste.

For min egen del fikk jeg ikke til mine arbeidsoppgaver så bra, men alikevel klarte jeg å forbedre meg fra i fjor  og det gir mer motivasjon til å trene for det er jo kun et år til nestegang og da håper jeg enda flere er med  :-)

Sykkel hilsen Glenn

 

Synlig: 
Privat - kun for gruppens medlemmer

Kommentarer

Erik Øystein Johansens bilde

Takk for hyggelig hilsen! Det er godt å få høre at det verdsettes at man legger ned litt tid i å arrangere et klubbmesterskap i tempo.

 

Det var følgende medlemmer som hjalp til:

Kjell Erik Åmold, starter
Håvar Hilde, vendemål
Gunn Hilde, sekretariat og tidtaker
Einar Saltnes, tidtaker
Ole Andreas Fuglsang, tidtaker
Thomas Erik Ødegaard, tidtaker

Tor Myrseth, løypemåling og merking

Undertenede, sekretariat og koordinator

 

Takk til alle som stillte opp i Maridalen for topp innsats!

Hilsen Erik Johansen