Du er her

2011 UCI PARA-CYCLING ROAD WORLD CHAMPIONSHIPS

Sk Rye gratulerer Glenn med uttaket til VM i Danmark, København og ønsker ham lykke til! 

Videre så skriver han følgende hilsen til klubben:

 

Jeg har blitt tatt ut for å representere Norge og klubben vår i wm som går i Roskilde den 8-14sept

 

En stor takk til klubben som er med å gjøre dette mulig for meg. Jeg  vil også takke for all hjelp fra landslaget og spesielt Spinn Storo som har vært helt utrolig, aldri noe problem, de har løst det helt perfekt for meg. Også vil jeg nevne  Shimano Norge og Norges Sykkelforbund som har bidrat med spesialtilpasset D2 elektronisk gir som har vært en drøm å sykle på.

Deler AS har i år vært behjelpelig med hjelmer fra BBB, tusen takk.

 

Så ta gjærne turen over dammen og hei på oss!

 

Sykkelhilsen Glenn

 

Synlig: 
Offentlig - alle kan lese