Du er her

Rye trenger flere ryttere på Lillehammer- Oslo, meld deg på i dag!

Anita Bakk Henriksens bilde

SK Rye har mange flotte grener som vi i klubben er stolte av. Noe av det som har vært klubbens varemerke gjennom mange år er storsatsning på Trondheim – Oslo og etter hvert mer og mer satsning på Lillehammer – Oslo. Nyheten i år er at det er uoffisielt NM for lag fra Lillehammer.

 I år har vi stor pågang på motiverte ryttere. Det har ført til at vi har så mange ryttere at vi har klart, med velvilje fra DSSP, og få til et eget slott start  for 2. laget fra Lillehammer, men siden det blir to lag så er vi litt i mangel på sterke ryttere som vil gjøre en innsats for klubben. 

Ta kontakt med Espen Fossheim:(digresiv@gmail.com)  det haster!

Håper du som leser dette er villig til å gjøre det lille ekstra for å fylle «kvoten» fra Lillehammer for klubben vår.

Vil samtidig ønske alle ryttere en flott opplevelse, om du starter fra Trondheim eller Lillehammer, om du kjører i fellesstart gruppen, rekordgruppen eller på de mer «rolige» lagene. Uansett, dette blir en lørdag hvor vi setter farge- Rye farger, på veiene.

Lykke til og meld deg på, vi trenger deg!

 

Sykkelhilsen

Gunnar A. Gulliksen

Leder SK Rye

Gruppe: 
Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen