Du er her

Invitasjon til åpen samling på Ullevål v/ Triathlonforbund

 

 

 

Åpen samling på Ullevål

Har du lyst til å bli bedre kjent med arbeidet som gjøres i forbundet, lære av de beste, bidra med gode innspill og treffe andre triatloninteresserte?

7. november har du sjansen! Da inviterer Norges Triatlonforbund til åpen samling på Ullevål Stadion. Her ønsker vi å samle så mange triatloninteresserte som mulig. Vi treffes dagen før Forbundstinget, og alle er velkomne til å delta.

Denne dagen blir proppfull med spennende saker. Du får anledning til å komme med dine tilbakemeldinger til oss, du får høre om forbundets strategi fremover og vi byr på lærerike foredrag. Det hele avsluttes med jubileumsmiddag og sosialt samvær.

Vi gleder oss til å se deg!

Fullt program og påmelding.

Ikke glem forbundstinget som holdes 8. november! Her finner du alt du trenger å vite for å melde på klubbens delegater.
For ytterligere spørsmål, ta kontakt med forbundskontoret.
Copyright © 2015 Norges Triathlonforbund, All rights reserved. 
 

 

Gruppe: 
Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen