Du er her

Nordmarka rundt - rabattkode for Ryemedlemmer

Inger Heiberg Woxholtts bilde

Ekstraordinær mulighet for Ryemedlemmer.

Det er under 1 måned til Nordmarka Rundt går av stabelen søndag 19. mai 2019.

For at flest mulig Ryemedlemmer (med unntak av de som tar dugnadsvakt) skal delta, så tilbys nå rabattkode slik at deltageravgiften for Rye sine medlemmer settes til kr 350,- (i stedet for ordinær pris 765,-).

De Ryemedlemmene som allerede er påmeldt vil få mellomlegget refundert.

Ved betaling vil feltet "Rabattkode" komme opp og der skriver man inn rye2019.

Dette tilbudet er forbeholdt Ryemedlemmer og varer t.o.m. 9. mai 2019.

Vi håper å se så mange av våre medlemmer som mulig på startstreken 19. mai 2019. Og er du ikke Ryemedlem, kan du selvsagt bli det, meld deg inn i dag, så kan du også melde deg på Nordmarka rundt til medlemspris. Rabatten på deltakeravgiften i rittet er høyere enn medlemskontingenten i klubben, så det lønner seg uansett.

Meld deg på rittet her.

(Og er du ikke medlem, kan du lese om fordelene ved å være det og melde deg inn i klubben her.)

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen