Du er her

Spinning-maraton

Inger Heiberg Woxholtts bilde

Det blir tre timers spinning-maraton med Rye 15 på Skullerund sportssenter lørdag 4. desember fra kl. 9.00-12.00.

Dette er ikke en del av klubbens ordinære spinningtilbud og, påmeldingen gjelder bare denne ene dagen, og prisen for å være med er 100 kr. 

Dette blir tre knallharde timer på Skullerud, og er åpent for alle som vil ha en steinhard økt, så ta gjerne med en kompis og meld deg på her:

https://app.rubic.no/Public/Events/2636

(Medlemmer som er påmeldt Rye 15 skal ikke betale for denne spinningen, har du allerede meldt deg på gjennom Rye 15 ved å sende en mail til inger.woxholtt(krøllalfa)skrye.no, trenger du ikke melde deg på flere ganger.)

Det er gratis parkering, bilens registreringsnummer registreres i resepsjonen.

Det er Technogym spinningsykler med wattmåler. I tillegg måler syklene hjertefrekvens , tråkkfrekvens, distanse og kalorier gjennom hele økten. Resultatene vises på sykkelkonsollen, lagres i treningsbiblioteket og kan vises for hele gruppen via wi-fi dersom ønskelig. For at du skal nyttiggjøre deg systemet må hver enkelt deltager laste ned Skullerud Sport Senter-appen og opprette en bruker.

På denne siden finner du adresse m.m. til stedet:  https://www.skullerudsportsenter.no/

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen