Du er her

Lierløpet 2023 - Robin Mackenzie-Robinson vant 10K

Inge Nilssens bilde


Foto:privat

Vi har mottatt løpsrapport fra Robin som løp Lierløpet i dag. 

Flott arrangement! Oskar løp barneløpet på ca. 500m. Rask åpningsfart og trøkk hele veien. Softis og medalje til alle barna i mål smiley. Jeg løp 10K. Det ble en veldig varm opplevelse. Var livredd for å sprekke/smelte i varmen, så jeg la meg på en fart som var helt realistisk å holde inn. Løp i en liten gruppe og dro i land seieren totalt på 10K. Negativ splitt, sjelden vare for meg smiley Er fortsatt en nybegynner på løp, men dette ga mersmak. Løpegruppa fortsetter å løpesmiley. Løpegleden og farten har jeg fått fra klubbens løpegruppe. Nå er det gøy, det var det ikke førsmiley

Vi gratuler Robin med seier på 10K og ny PB.

Just run for fun!

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen