Du er her

Alt du lurte på om triatlon, men ikke turde å spørre om

Dag Olivers bilde

Se invitasjonen her!Triathlongruppa i Sportsklubben Rye inviterer til erfaringsdelingskveld for utøvere som er interessert i triatlon generelt og lange distanser spesielt – Noen av klubbens mest erfarne triatleter vil dele av sine erfaringer innenfor blant annet treningsopplegg, skadeforebygging, gjennomføring av konkurranser, sittestilling sykkel og utstyr.

Det blir et panel bestående av: Frank Denis Kristiansen, Line Amlund Hagen, Pål Cato Elshaug og Dag Oliver. Tid: Torsdag 17. februar 2011 kl 19.00 – 21.00 Sted: Snøhetta Design, Skur 39 Vippetangen, 0150 Oslo Klubben spanderer noe å tygge på til de som er flinke og melder seg på Påmelding senest 10. februar: triathlon@sportsklubbenrye.no

 

Vel møtt!

Relaterte artikler: 
Gruppe: 
Synlig: 
Offentlig - alle kan lese