Du er her

Sk_Rye nå på Twitter!

Helge Rege Gårdsvolls bilde

Sportsklubben Rye har nå fått en offisiell profil på Twitter. Denne ønsker vi å benytte til å formidle nyheter fra klubben og delta i den sykkeldebatten som finnes i sosiale medier. Siden mange innen media og politikk benytter dette sosiale mediet ser vi det som en god kanal til å øke klubbens synlighet.

Vi vil også åpne for at kontoen benyttes til rapportering fra klubbens aktiviteter, og la for eksempel ut meldinger under Oslo Triathlon. Under dette og andre arrangementer som Styrkeprøven kan twitter være en kanal for korte oppsummeringer til de som følger vår innsats. Er du ansvarlig for et arrangement og ønsker påloggingsinformasjon for kontoen kan du kontakte mediekontakt Helge Rege Gårdsvoll.

De av dere som er på Twitter i dag kan gjerne følge Sk_Rye på Twitter og om det er tips til hvordan kontoen bør brukes eller andre vi bør følge kan dere gjerne legge de inn i kommentarfeltet under.

Synlig: 
Offentlig - alle kan lese