Du er her

Interessert i gratis treningsuke på SATS Sjølyst?

Øystein Bråtens bilde
Forum: 

I anledning klubbens avtale med SATS Norge for leie av sykkelsaler her vi lovet å drive litt reklame, og her er en fin mulighet til å prøve litt av hva SATS Sjølyst kan tilby:

I uke 48 og 49 har SATS Sjølyst "superuke", og i den anledning inviteres Ryes medlemmer til fri prøvetrening en hel uke. I løpet av uken er det satt opp mange spesialtimer, det er også foredrag, samt gratis PT-konsultasjon og kroppsanalyse. Av det som kan være mest spennende er et foredrag med m/ Halvor Laustad på torsdag 8/12 som det kan være gøy å få med seg: "Best i Birken" v / produktsjef i SATS Norge - Halvor Lauvstad. Kl.16.00-17.00 i sal 2.

 

Et foredrag skreddersydd til de som ønsker å prestere i utholdenhetskonkurranser (løp, ski og sykkel). Dekker sentrale temaer som oksygenopptak, melkesyreterskel og arbeidsøkonomi. Vi ser også på ulik treningseffekt i forskjellige pulssoner, samt styrkeøvelser som gir deg sterkere fremdriftsmuskulatur.

 

 

For påmelding tar du direkte kontakt med SATS Sjølyst - 23 30 71 15