Du er her

Infomøte for Rye 19!

Hanne Eldbys bilde
Forum: 

Da inviteres det til informasjonsmøte for Rye 19 tirsdag 5. februar klokka 19.00 i AIGs lokaler, Fridtjof Nansens plass 4, 4. etg (Rådhusplassen).

Håper så mange som mulig at de som enten vet at de skal sykle Trondheim - Oslo, eller som vurderer å gjøre det, eller som kanskje foreløpig tenker mest på å kanskje trene med laget, har mulighet til å komme.

Foreløpig agenda for informasjonsmøtet ser ut som følger:

- Målsetting og gjennomføring DSS

- Treningsopplegg inne

- Treningsopplegg, ute

- Hafjellstur

- Budsjett

- Dugnad (Nordmarka Rundt)

Vi skulle gjerne ha visst hvor mange som har som intensjon å sykle T-O sammen med laget vårt, send en e-post til undertegnede med navn og mobilnummer og den e-postadressen du helst ønsker å motta informasjon på, dersom det går ut e-poster fra laget. E-postadressen er he(alfakrøll)agrianalyse.no