Du er her

Tirsdag 8. april er treningen avlyst og litt om påska

Hanne Eldbys bilde
Forum: 

Hei, tirsdag 8. april avlyser vi bakkedragene pga været. Torsdagstreningen går som normalt - se kalenderen. Så er det offisiel påskeferie fram til tirsdag 22. april, da vi tar bakkedrag i Grefsenkollen igjen.

Mange på laget vil sykle i påsken også, og turene blir annonsert på lagets FB-gruppe. Hvis du ikke allerede er der, så søk etter Rye 19 2014, og be om å bli lagt til som medlem i gruppa.

Ellers er det bare å ta kontakt, vi har treninger og sykler turer, selv om vi ikke skriver så mye her på forumet. Rye 19 er klubbens langsomste Trondheims-lag, men selv om du ikke skal sykle T-O, så kan du godt komme og trene med oss. Jeg har mobilnummer 99 62 45 53 og min e-postadresse er: heldby (alfakrøll) hotmail.com.