Du er her

SK Rye har inngått ny samarbeidsavtale med Milsluker'n Sport

Inger Heiberg Woxholtts bilde

Etter at den forrige samarbeidsavtalen med Oslo sportslager og Stian sport (Merida) gikk ut i oktober, har Rye vært i kontakt med en rekke aktuelle samarbeidspartere, og på hovedstyremøtet på mandag ble den endelige avtalen signert, klubbens nye hovedsponsor er Milsluker'n Sport.

For oss som medlemmer innebærer denne avtalen at alle medlemmer i Sportsklubben Rye vil få en fast avtale på alle varer i butikken hele året:

 • Sykler ÷10-20% (Specialized 10%, Bianchi 15% og Scott 20%)
 • Sykkelutsyr ÷ 20%
 • Sykkelslitedeler ÷ 25% (gjelder for kassett, tannhjul, kjede, krank og bremseklosser)
 • Racingski ÷ 20%-30%
 • Racing skistøvler ÷ 20%-30%
 • Racing skistaver ÷ 20%-40%
 • Rulleski ÷ 30%-40%

 • Kano/kajakk/Polarklokker ÷ 10%
 • Andre varer i butikken ÷ 15%, med unntak av Mbt, Garmin, Bråsterk, Oakley og enkelte nye produkter med lav kalkyle som kan komme gjennom året.

I forbindelse med klubbuker, klubbkvelder, forhåndsbestillinger o.l. vil det være ytterligere rabatter.

Milsluker'n vil også tilby sykkelmekkekurs, og vil stå for startnummerutdeling til Ryes arrangementer.

I uke 46 vil det bli mulig å forhåndsbestille 2017-sykler til svært gode priser, mer informasjon om dette kommer.

21.-26. november 2016 vil det bli handleuke for SK Rye hos Milsluker'n med gode tilbud på utstyr til vintersykling og den kommende skisesongen. Konkrete tilbud kommer snart.

Milsluker'n gir oss også en avtale med kickback-effekt, så jo mer våre medlemmer handler, jo mer penger får vi tilbake i klubbkassen.

Hos Milsluker'n vil vi finne:

 • Kompetanse – Alle ansatte er selv aktive syklister, langrennsløpere, kajakkpadlere og løpere.
 • Kvalitet – Vi har valgt ut gode, tradisjonelle kvalitetsmerker med gode rammer og hjul som er forutsetningen for en god sykkel.
 • Bredde – Vi legger vekt på å ha et godt og variert utvalg av ski og skiutstyr. Hos oss skal du kunne finne riktig utstyr uansett hvilket nivå du befinner deg på. Vi fører blant annet merker fra følgende leverandører: Scott, Specialized, Zipp, Shimano, Sram, Tune, Continental, Magura, Avid, Top Peak, Craft, Castelli, Gore Assos, Jean tex, Roval, Chris King med mer.
 • Skileverandører: Fischer, Madshus, Rossignol, Atomic, Swix, Toko, Briko, Salomon, Alpina, Rottefella, Rode, Solda, Start, Bjørn Dæhlie, Adidas, Odlo, Bavac, Brynje, Craft, Nite Rider, Mila, Silva med mer.
 • Sykkelverksted – Hos oss får dere reparert sykler. Ved sykkelkjøp er førstegangsservice alltid gratis. Rye XP og Barne- og ungdomsgruppas satsingsgruppe får en fast dag/ettermiddag i uken før viktige ritt der de vil være sikret service denne dag
Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen