Du er her

Meld deg på distansemesterskapet - eller "Hvem har vært mest aktiv i 2018"!

Inger Heiberg Woxholtts bilde

2018 er over, og vi tar opp igjen en tradisjon som har ligget brakk noen år: distansemesterskapet, eller "Hvem har vært mest aktiv i 2018"!

I tidligere tider ble det hvert år arrangert distansemesterskap på sykkel, deretter ble det omgjort til distansemesterskap for samtlige grener, før det hele forsvant litt i glemselens lys, og det ikke ble kåret noen vinner av denne gjeve tittelen på nesten ti år. Men nå vil vi trekke frem dette igjen, og  arrangerer derfor en uhøytidelige kåring: Hvem har syklet, svømt, løpt, eller gått på ski lengst i konkurranse for SK Rye i løpet av hele 2018?

Reglene er enkle:
Medlemmer av SK Rye som har fullført konkurranser innenfor klubbens grener i sykling, løping, langrenn, triatlon, svømming og annen multisport i løpet av kalenderåret 2018, konkurrerer om distansemesterskapet i klubben.

Det er en forutsetning at man i konkurransene som skal telle med har vært påmeldt for SK Rye.

Lag en liste over konkurranser, og regn sammen distansene (sykling, løping, triatlon, svømming, langrenn hver for seg) og send til meg: inger.woxholtt(alfakrøll)skrye.no, innen 1. mars 2019.

Vi kårer vinnere i flere klasser, som alle vil motta heder og ære på årsmøtet 20. mars.

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen