Du er her

Velkommen til Oslo triatlon!

Inger Heiberg Woxholtts bilde

Velkommen til Oslo triatlon 2022!

– Oslos store triatlonfest

Bli med på norges største triatlonstevne. Etter en avlysing i 2020 og en noe redusert corona edition i 2021 er vi endelig klare til å komme tilbake for fullt og håper du også er det!

Lørdag 13. august kl. 09:00 går de første triatletene i vannet og som tidligere år tilbys triatlon i flere former og distanser: olympisk (normaldistanse), sprint (kort), Supersprint akvatlon for ungdom mellom 13-17 år og barnetri-aktivitet.

1. april stiger prisen, meld deg på nå!

Les mer og meld deg på her.

Oslo Triatlon er Norges eldste triatlon og arrangeres i 2022 for 39. gang. Arrangør av Oslo Triatlon er Sportsklubben Rye.

Konkurransen arrangeres i tråd med klubbens standarder og verdier med fokus på mosjonister på alle nivåer. Vi etterstreber en lav terskel og at alle typer triatleter i alle aldre og fasonger, ferske og som rutinerte skal føle seg velkommen, men samtidig utfordret.

 

Synlig: 
Standard - bruk standard for gruppen