Oppmøte Rådhusplassen ved Nesoddbåten. Turen går mot Lørenskog, inn på Enebakk rundt løypa, ned til Hvervenbukta inn mot Oslo. Her er det plass for seniorer og de som har tid og lyst. Turen er ment som en "litt" roligere tur en Son turene.
Bli med?
Sykkelhilsen Gunnar
Du er her
Endelig et nytt seniortreff!
Av Inger Heiberg Woxholtt, 21. september 2021 - 14:44
"Ryes eldre" gjenoppsto i 2020 (les mer om dem her) og inviterer nå alle som føler seg som en senior i klubben til nytt treff.
Koronaen stoppet landet to dager etter vårt første møte 10. mars 2020 og tok dermed livet av vårt mai-møte i fjor. Ingen trodde vel at det skulle gå helt til oktober 2021 før vi igjen kan møtes til hyggelig samvær.
Vi inviterer til ny samling samme sted som sist, på Mayas - et spisested på Fornebu Senter.
Vi møtes tirsdag 12. oktober 2021 kl 19:00.
Klubbens leder, Robin Mackenzie-Robinson, er invitert og regner med å komme og si noen ord.
Gjeldende smittevernregler følges selv om vi alle sikkert er blitt behørig vaksinert.
Av hensyn til bordreservasjon må vi vite hvor mange - og per i dag bør vi av hensyn til smitteregistrering også vite hvem - som kommer, så meld fra til Per Langseth om du kommer, helst innen fredag 8. oktober.
Praktisk info ellers:
Vi kjøper selv mat og drikke - mye godt å velge på menyen.
Parkering: Det er fire timer gratis parkering i P-huset under senteret. Automatisk nummerskiltregistrering ved inn- og utkjøring.
Buss til senteret: holdeplassen utenfor heter Fornebu Vest og betjenes av rute 31. Se ruter.no for nærmere info.
Gruppe:
Synlig:
Standard - bruk standard for gruppen
- Logg inn for å skrive kommentarer